NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA   Login: Hasło: RSS Facebook

HOME » ZDROWIE » CZY PRZYTYJĘ GDY RZUCĘ PALENIE?

Przejdź do dołu strony Strona: 1 / 1     strony: [1]

Czy przytyję gdy rzucę palenie?

Facebook
   
lara 28.08.2023 23:45:12
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 122 #8111271
Od: 2020-4-14
Dziewczyny, jakie są Wasze doświadczenia z rzucaniem palenia? Ja chciałabym pozbyć się nałogu ale obawiam się, że mogę mocno przytyć. Nie raz słyszałam takie historie- jedzenie zastępowało palaczowi papierosy aż do kompulsywnego stanu.
   
beataa 03.09.2023 16:30:39
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 44 #8112759
Od: 2022-6-2
Rzuciłam palenie mniej więcej 2 lata temu. Początkowo nieznacznie przytyłam, tj. około 3 kg ale po kilku miesiącach zgubiłam je bez żadnych szczególnych starań. Prawdopodobnie chwilowo rekompensowałam sobie sięganie po papierosa sięganiem po przekąski jednak szybko minął ten zwyczaj. Odkąd nie palę znacznie poprawiła się natomiast moja kondycja i zęby stały się bielsze, udało mi się też wreszcie odłożyć pieniądze na wymarzony urlop w górach. Korzyści z wyjścia z nałogu są naprawdę bezcenne, sama poczytaj:

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA

a papierosy zdecydowanie nie warte wydawania pieniędzy, bo choć dla wielu osób są przyjemną używką tak też i zarazem szkodliwą.

Przejdź do góry strony Strona: 1 / 1     strony: [1]


HOME » ZDROWIE » CZY PRZYTYJĘ GDY RZUCĘ PALENIE?

Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!

Załóż własne forum dyskusyjne na iq24.pl